Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789055136476
€ 18,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2005 / 239 pagina’s / Nederlands / 9789055136476
€ 18,50
Op voorraad
Op voorraad
De kabbala is een eeuwenoude Joodse mystieke leer die ons in staat stelt innerlijke wijsheid en inzicht te ontvangen. Dit boek maakt de kabbala toegankelijk voor iedereen, ongeacht religie of maatschappelijke achtergrond. De kabbala heeft alle onderdelen van een ware religie in zich: engelen, symbolen en voorspellingen, maar is naar elke andere religie te beoefenen. In maar liefst 400 korte teksten wordt telkens een aspect van deze praktische levensleer verklaard. Het biedt een eenvoudige en toch diepgaande uitleg van de principes die ons dagelijks leven kunnen verrijken.
| Gewicht | 287 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,2 × 15,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789055136476 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Verba |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |
| Gewicht | 287 g |
|---|---|
| Afmetingen | 15,2 × 15,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789055136476 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Verba |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 239 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.