Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat – Arceringen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2005 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789025955823
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat – Arceringen met potlood / Paperback / 1ste druk / 2005 / 96 pagina’s / Nederlands / 9789025955823
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Wie zich na de mediahype rond Madonna zelf in de Kabbala wil stuit op een moeilijk gedachtegoed. Het lijkt allemaal zo vaag, zo ondoordringbaar. Voor geïnteresseerde leken schreef Sjef Laenen een eenvoudige en heldere introductie in grond beginselen en begrippen.
| Gewicht | 156 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 13,4 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789025955823 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Arceringen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |
| Gewicht | 156 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,4 × 13,4 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789025955823 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ten Have |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Arceringen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 96 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.