Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1977 / 181 pagina’s / Nederlands / 9789004054233
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1977 / 181 pagina’s / Nederlands / 9789004054233
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 13 × 1 cm |
| ISBN | 9789004054233 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | E.J. Brill |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Bantu Myths and other Tales-Jan Knappert-9789004054233.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 181 pagina's |
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19 × 13 × 1 cm |
| ISBN | 9789004054233 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | E.J. Brill |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Opmerking | Bantu Myths and other Tales-Jan Knappert-9789004054233.jpg |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1977 |
| Aantal pagina's | 181 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.