Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2016 / 276 pagina’s / Nederlands / 9789079677320
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2016 / 276 pagina’s / Nederlands / 9789079677320
€ 9,50
Uitverkocht
Uitverkocht
De Vierde Dimensie: Het ontdekken van de vierde dimensie begint bij de bewustwording dat deze bestaat. In dit werkboek leer je wat de vierde dimensie precies is en hoe je deze concreet kunt toepassen. Intuïtie bedriegt niet We vertrouwen teveel op ons verstand. We moeten meer afgaan op ons gevoel. Intuïtie bedriegt nooit en is onze belangrijkste wegwijzer. Zinvol toeval Het zinvolle toeval komt voort uit raadselachtige verbanden van schijnbaar niet samenhangende gebeurtenissen. Toeval kunnen we wel degelijk beïnvloeden, veel meer zelfs dan dat we in eerste instantie vermoeden. Zo nemen we de leiding over ons leven in eigen hand. Eigen ervaring overtuigt! Elk hoofdstuk wordt afgesloten met oefeningen en opdrachten. Eigen ervaring overtuigt het meest. We leren om het toeval een handje te helpen en bevrijden zo de magiër in onszelf, die daar altijd al heeft gezeten.
| Gewicht | 330 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 12 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789079677320 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company Publishers B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 276 pagina's |
| Gewicht | 330 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 12 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789079677320 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | N.E.X.T. Company Publishers B.V. |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 276 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.