Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 141 pagina’s / Nederlands / 9789020203097
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2009 / 141 pagina’s / Nederlands / 9789020203097
€ 14,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Er zijn veel dingen die we niet kunnen waarnemen, zoals infrarood, ultrageluid, röntgenstralen, het microscopisch kleine, maar die er desondanks wel zijn. Met dit boek leren we de grenzen van onze waarneming te verleggen, grenzen die ons belemmeren onze ‘buitenzintuiglijke’ zintuigen te gebruiken. Op basis van wetenschappelijk onderzoek laat Stefan Brönnle ons op heldere en toegankelijke wijze zien hoe de hersenen en onze zintuigen functioneren. Daarnaast toont hij hoe de zintuiglijke waarnemingen worden verwerkt en ervaren en hoe ze zelfs kunnen vertekenen. Vervolgens behandelt hij subtielere vormen van perceptie, zoals helderziendheid, dromen en uittredingen. Het boek is een praktisch boek met oefeningen om je waarnemingen te toetsen en te verscherpen, zodat je kan groeien in je helderziende vermogens.
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020203097 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |
| Gewicht | 275 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789020203097 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2009 |
| Aantal pagina's | 141 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.