Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Paperback / 2de druk / 2004 / 80 pagina’s / Nederlands / 9789059950313
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood / Paperback / 2de druk / 2004 / 80 pagina’s / Nederlands / 9789059950313
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wie de tweede levenshelft ingaat, merkt dat de geestelijke en lichamelijke krachten afnemen.
Voor mensen in deze levensfase schreef Anselm Grün een bemoedigend boek: hij daagt zijn lezers uit eerlijk naar zichzelf te kijken en nieuwe spirituele bronnen aan te boren.
In Duitsland is dit boek al jaren een bestseller.
Wie de tweede levenshelft ingaat, merkt dat de geestelijke en lichamelijke krachten afnemen. Voor mensen in deze levensfase schreef Anselm Grün een bemoedigend boek: hij daagt zijn lezers uit eerlijk naar zichzelf te kijken en nieuwe spirituele bronnen aan te boren. In Duitsland is dit al jaren een bestseller.
| Gewicht | 134 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,6 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789059950313 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 80 pagina's |
| Gewicht | 134 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,6 × 0,7 cm |
| ISBN | 9789059950313 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Bevat onderstrepingen met potlood |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 80 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.