Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2007 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789021508771
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2007 / 160 pagina’s / Nederlands / 9789021508771
€ 8,50
Op voorraad
Op voorraad
Chopra doet hier op luchtige en geestige wijze het verhaal van iemand die leert golfen. Hij ontdekt dat om een golfer te worden, hij dezelfde principes moet toepassen als om een gelukig en succesvol leve te leiden. In dit lichtvoetige boek leer je de zeven lessen voor het spel en voor het leven:
1. Jij en de bal zijn één.
2. Laat de swing maar gebeuren.
3. Vind het nu en de bal vindt het nu.
4. Je hart bereikt de hole.
5. Winnen op passie met afstand.
6. Het balletje weet alles.
7. Laat het spel jou spelen.
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789021508771 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
| Gewicht | 232 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789021508771 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Servire |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 160 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.