Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789044307641
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2003 / 240 pagina’s / Nederlands / 9789044307641
€ 14,50
Op voorraad
Op voorraad
Magie is zo oud als de mensheid zelf. Dit boek beschrijft op even heldere als informatieve wijze de geschiedenis van het magische cultuurgoed, van sjamanisme tot wicca en hedendaagse varianten van paganisme. Alle hebben zij één ding gemeen: het geloof in onzichtbare krachten, die de mens kunnen bijstaan of tegenwerken.
Alles over magie is een prachtig geïllustreerd standaardwerk over alles wat met heksen, magie en tovenarij te maken heeft.
| Gewicht | 1190 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26 × 20,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789044307641 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dutch Media uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |
| Gewicht | 1190 g |
|---|---|
| Afmetingen | 26 × 20,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789044307641 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Dutch Media uitgevers |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 240 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.