Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1991 / 301 pagina’s / Engels / 9783893381081
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 1991 / 301 pagina’s / Engels / 9783893381081
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
sho’s invitation echoes the words of the Sufi mystic, Jalaluddin Rumi: “Come, come, whoever you are; wanderer, worshipper, lover of learning…it does not matter. Ours is not a caravan of despair. Come, even if you have broken your vow a thousand times. Come, come, yet again come.” Seekers from all over the world bring their questions to Osho and he responds with characteristic individualized attention, warmth and humor.
| Gewicht | 588 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,9 × 17 × 2,6 cm |
| ISBN | 9783893381081 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |
| Gewicht | 588 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,9 × 17 × 2,6 cm |
| ISBN | 9783893381081 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 301 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.