Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789053400685
€ 84,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2000 / 352 pagina’s / Nederlands / 9789053400685
€ 84,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek is een vervolg op Prana healing, de genezingsmethode door gebruik te maken van prana (de vitale levensenergie). Meer gevorderden geneesmethoden worden gegeven. Genezing op afstand en genezing door genezende klanken, baden en het behandelen van negatieve emoties worden uitvoerig behandeld. Het boek is een belangrijke aanvulling op de twee eerdere boeken die bij ons verschenen.
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789053400685 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | East-West Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |
| Gewicht | 460 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 2 cm |
| ISBN | 9789053400685 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | East-West Publications |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.