Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2018 / 63 pagina’s / Nederlands / 9789057599095
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2018 / 63 pagina’s / Nederlands / 9789057599095
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Terwijl ieder kind plezier heeft in tekenen, verliezen volwassenen dit genoegen vaak. Siegfried Woldhek wil hier verandering in brengen. In Lekker tekenen leert hij zowel beginnende als gevorderde tekenaars aan de hand van 24 praktische lessen hoe ze hun tekenvaardigheid stapje voor stapje kunnen vergroten. Woldhek deelt zijn tips over materiaal, kijken, portrettekenen, licht, focus en diepte.
Naast de tekenlessen bevat deze uitgave een uitgebreid interview door Jet Steinz met de meester zelf.
| Gewicht | 410 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,2 × 20 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789057599095 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Podium |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 63 pagina's |
| Gewicht | 410 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25,2 × 20 × 0,8 cm |
| ISBN | 9789057599095 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Podium |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2018 |
| Aantal pagina's | 63 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.