Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2022 / 628 pagina’s / Nederlands / 9789083067452
€ 15,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 4de druk / 2022 / 628 pagina’s / Nederlands / 9789083067452
€ 15,95
Op voorraad
Op voorraad
Privaatrecht voor Vastgoed is bestemd voor HBO-studenten van de opleiding HBO/ Bachelor: “Vastgoed en makelaardij” en voor makelaars in opleiding voor het onderdeel Privaatrecht van het SVMNIVO-examen voor het basisdiplama Vastgoedeskundige
De methode is opgebouwd uit een theorieboek en een werkboek.
Alle aspecten rond privaatrecht die voor een makelaar van belang zijn behandelen we in dit boek. Voor makelaars in opleiding is elementaire kennis van de vele facetten van privaatrecht belangrijk om juridische ontwikkelingen op hun vakgebied te kunnen volgen.
| Gewicht | 1180 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789083067452 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Academic Store |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 628 pagina's |
| Gewicht | 1180 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 3,6 cm |
| ISBN | 9789083067452 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Academic Store |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 4de druk |
| Jaar Uitgave | 2022 |
| Aantal pagina's | 628 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.