Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2000 / 760 pagina’s / Engels / 9780071165372
€ 18,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 3de druk / 2000 / 760 pagina’s / Engels / 9780071165372
€ 18,50
Op voorraad
Op voorraad
This senior/graduate-level text is the classic text in its field and established itself as the authoritative source on the theory & practice of simulation over 15 years ago. It is used in most of the better schools of engineering and in some business programs as well.
| Gewicht | 1072 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 3,6 cm |
| ISBN | 9780071165372 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | McGraw-Hill |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 760 pagina's |
| Gewicht | 1072 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 16 × 3,6 cm |
| ISBN | 9780071165372 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | McGraw-Hill |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 760 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.