Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789043500326
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2000 / 128 pagina’s / Nederlands / 9789043500326
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
En toch is ze bij iedereen terug te vinden, de levensvreugde. Ondanks vele verwondingen, pijn en verdriet. Anselm Grün doet recht aan de gevoelens die tegenovergesteld zijn aan de levensvreugde. Maar hij laat ook zien hoe eenieder weer toegang kan krijgen tot zijn misschien wel verstopte levensbronnen. Bij voorbeeld door zich te herinneren, wat men als kind deed om zich terug te trekken. Geheime vluchtplekken en spontane kinderlijke rituelen verwijzen naar de eigen spiritualiteit en levensvreugde.
| Gewicht | 198 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789043500326 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kok |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |
| Gewicht | 198 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13 × 1,2 cm |
| ISBN | 9789043500326 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kok |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 128 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.