Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 111 pagina’s / Nederlands / 9789069634944
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2001 / 111 pagina’s / Nederlands / 9789069634944
€ 7,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Loslaten is niet-gehecht zijn geeft op heldere en eenvoudige wijze uitleg over de Dhamma ofwel de leringen van Boeddha. Het bevat een serie Dhamma gesprekken van de auteur, die plaatsvonden tijdens haar verblijf op het nonnenneiland Parappuduwa in Sri Lanka.
| Gewicht | 241 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789069634944 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 111 pagina's |
| Gewicht | 241 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,3 × 14 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789069634944 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2001 |
| Aantal pagina's | 111 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.