Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2002 / 166 pagina’s / Nederlands / 9789025952488
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2002 / 166 pagina’s / Nederlands / 9789025952488
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit boek roept op om te zoeken naar God in het hier en nu. En mensen die aan God twijfelen moedigt het aan hun verlangen naar een van zin vervuld leven te volgen. Want het verlangen is, zo zegt Anselm Grün, de weerschijn van God in onze ziel. Puttend uit de schatten van zijn levens als monnik die elke dag opnieuw God zoekt, schetst de auteur een harmonisch en veelzijdig Godsbeeld. Juist omdat dit boek de lezers uitnodigt om de wereld, hun eigen zelf en de vraag naar God in al haar tegenstrijdigheden niet uit de weg te gaan, is het een boek des levens dat opnieuw ontvankelijk maakt voor de rijkdom van de Schepping.
| Gewicht | 257 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789025952488 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 166 pagina's |
| Gewicht | 257 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789025952488 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 166 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.