Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1997 / 561 pagina’s / Engels / 9788172610722
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 1997 / 561 pagina’s / Engels / 9788172610722
€ 24,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 1233 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 19,5 × 4,4 cm |
| ISBN | 9788172610722 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 561 pagina's |
| Gewicht | 1233 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,7 × 19,5 × 4,4 cm |
| ISBN | 9788172610722 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | The Rebel Publishing House |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 561 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.