Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2000 / 91 pagina’s / Nederlands / 9789068227741
€ 4,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2000 / 91 pagina’s / Nederlands / 9789068227741
€ 4,95
Op voorraad
Op voorraad
Nele Warson zoekt in ragfijne beelden naar de waarheid en de liefde, het leven en de dood.
| Gewicht | 280 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,8 × 15 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789068227741 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Clavis |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 91 pagina's |
| Gewicht | 280 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,8 × 15 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789068227741 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Clavis |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2000 |
| Aantal pagina's | 91 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.