Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 95 pagina’s / Nederlands / 9789020203011
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2008 / 95 pagina’s / Nederlands / 9789020203011
€ 5,95
Op voorraad
Op voorraad
In dit boek laat enneagramdeskundige Willem Jan van de Wetering je kennismaken met de werking van het enneagram.
| Gewicht | 95 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789020203011 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 95 pagina's |
| Gewicht | 95 g |
|---|---|
| Afmetingen | 19,5 × 9,5 × 1 cm |
| ISBN | 9789020203011 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 95 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.