Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1985 / 179 pagina’s / Nederlands / 9789020254587
€ 42,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1985 / 179 pagina’s / Nederlands / 9789020254587
€ 42,50
Op voorraad
Op voorraad
Beschrijving van en theoretische informatie over een door de auteur geconstrueerd apparaat voor de meting van de functie van de acupunctuur-meridianen en de corresponderende interne organen.
| Gewicht | 285 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020254587 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1985 |
| Aantal pagina's | 179 pagina's |
| Gewicht | 285 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,1 × 14 × 1,9 cm |
| ISBN | 9789020254587 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1985 |
| Aantal pagina's | 179 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.