Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2014 / 256 pagina’s / Engels / 9781937077631
€ 11,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 2014 / 256 pagina’s / Engels / 9781937077631
€ 11,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Dave Ramsey and Rachel Cruze teach parents how to raise money-smart kids in a debt-filled world. In Smart Money Smart Kids, financial expert and best-selling author Dave Ramsey and his daughter Rachel Cruze equip parents to teach their children how to win with money. Starting with the basics like working, spending, saving, and giving, and moving into more challenging issues like avoiding debt for life, paying cash for college, and battling discontentment, Dave and Rachel present a no-nonsense, common-sense approach for changing your family tree.
| Gewicht | 515 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,6 × 16,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9781937077631 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lampo Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |
| Gewicht | 515 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,6 × 16,5 × 2,3 cm |
| ISBN | 9781937077631 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lampo Press |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2014 |
| Aantal pagina's | 256 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.