Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1990 / 311 pagina’s / Nederlands / 9789027422613
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1990 / 311 pagina’s / Nederlands / 9789027422613
€ 15,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Er is van dit boek geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789027422613 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 311 pagina's |
| Gewicht | 420 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13 × 2,7 cm |
| ISBN | 9789027422613 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Het Spectrum |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1990 |
| Aantal pagina's | 311 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.