Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2002 / 214 pagina’s / Nederlands / 9789025953119
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Hardcover / 3de druk / 2002 / 214 pagina’s / Nederlands / 9789025953119
€ 9,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Jezus, is voor vele geen boeiend thema meer. De beelden die men kent zijn te vaag, onduidelijk en te weinig van deze wereld,. In dit boek worden 50 nieuwe beelden van Jezus geschetst. Hier wordt Jezus weer een persoon met wie je in conflict kunt komen levend, helder en niet clichématig, een provocatie voor orthodoxe mensen.
| Gewicht | 400 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789025953119 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 214 pagina's |
| Gewicht | 400 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14 × 2,2 cm |
| ISBN | 9789025953119 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 214 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.