Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2017 / 126 pagina’s / Nederlands / 9789023951971
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 2de druk / 2017 / 126 pagina’s / Nederlands / 9789023951971
€ 24,95
Op voorraad
Op voorraad
Dit boek brengt tweeduizend jaar christelijke worsteling met joden en jodendom in kaart, met speciale aandacht voor de Nederlandse context. Door de eeuwen heen zijn de joden afgeschilderd als Godsmoordenaars en duivelskinderen. Hoe zijn deze negatieve beelden ontstaan? Christenen zetten zich tegen de joden af om de eigen identiteit te formuleren. Toch klonken er ook tegenstemmen, die het jodendom positief wilden waarderen.
| Gewicht | 374 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789023951971 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 126 pagina's |
| Gewicht | 374 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24 × 17 × 1,1 cm |
| ISBN | 9789023951971 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Boekencentrum |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2017 |
| Aantal pagina's | 126 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.