Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 450 pagina’s / Nederlands / 9789043026741
€ 27,95
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2012 / 450 pagina’s / Nederlands / 9789043026741
€ 27,95
Op voorraad
Op voorraad
Met dit boek gaat de bijbel voor je open.
De heldere en toegankelijke handleiding voor het best verkochte boek aller tijden.
Met deze pocketeditie van De bijbel voor Dummies leer je begrijpen wat de bijbel is, hoe die heeft geleid tot talloze discussies die in de loop van de eeuwen zijn gevoerd en hoe het boek onze wereld beïnvloedt.Waar gaat de bijbel over? Wie schreef hem? Hoe hangen de honderden bijbelverhalen met elkaar samen? En wat is het verschil tussen de diverse (joodse en christelijke) bijbelversies? Dit boek geeft op duidelijke en neutrale wijze antwoord op al je vragen.
Jeffrey Geoghegan en Michael Homan hebben talloze boeken en artikelen over de bijbel geschreven.
| Gewicht | 606 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043026741 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 450 pagina's |
| Gewicht | 606 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,2 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789043026741 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Pearson Benelux |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2012 |
| Aantal pagina's | 450 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.