Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2002 / 142 pagina’s / Nederlands / 9789024262496
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 5de druk / 2002 / 142 pagina’s / Nederlands / 9789024262496
€ 11,95
Uitverkocht
Uitverkocht
De spiritualiteit van de vroegchristelijke monniken uit de vierde tot zevende eeuw is uit het leven gegrepen. Hun geestelijke ervaringen beantwoorden aan onze behoefte aan een spiritualiteit die niet in de eerste plaats de blik naar de hemel richt, maar “die begint bij onszelf en onze eigen hartstochten” (Grün).
De schrijver slaagt er meesterlijk in deze verborgen bron van oorspronkelijk christendom te laten opborrelen voor mensen van vandaag.
Anselm Grün, geboren in 1945, theoloog en benedictijn in Münsterschwarzach, studeerde naast theologie en filosofie ook bedrijfseconomie. Hij begeleidt meditatiecursussen en retraites en geeft cursussen voor jongeren. Hij is internationaal bekend om zijn publicaties over geloof en hedendaagse spiritualiteit.
| Gewicht | 200 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789024262496 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Averbode |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 142 pagina's |
| Gewicht | 200 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 12,5 × 1,3 cm |
| ISBN | 9789024262496 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Averbode |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 5de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 142 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.