Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 477 pagina’s / Engels / 9780933029620
€ 48,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 477 pagina’s / Engels / 9780933029620
€ 48,50
Op voorraad
Op voorraad
A fascinating journey through one of the most important myths of Western culture – the Bible. Citing parallels from classical and oriental sources, Westman interprets biblical stories from the Hebrew and Christian scriptures to illustrate the development of the human psyche. In his analysis, he examines issues that remain foremost in modern life–self-determination, awareness, change, wholeness, and integration.
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780933029620 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Chiron Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 477 pagina's |
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,8 cm |
| ISBN | 9780933029620 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Chiron Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 477 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.