Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1988 / 114 pagina’s / Nederlands / 9789063781576
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 1988 / 114 pagina’s / Nederlands / 9789063781576
€ 17,50
Op voorraad
Op voorraad
De remedies die de schrijver geeft, reiken van zuivering door middel van baden en water tot zuivering met behulp van bloemen, kruiden, wierook en zouten, en hebben alle gemeen, dat zij stabiliteit scheppen, de omgeving zuiveren en niet alleen tegen symptomen van negativiteit beschermen, maar deze ook doen verdwijnen. Bovendien zijn de oplossingen, die Mickaharic voor onze psychische problemen aandraagt, zo eenvoudig en werkzaam, dat iedereen er – zonder jarenlange voorbereiding en training – meteen mee aan de slag kan.
| Gewicht | 169 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789063781576 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 114 pagina's |
| Gewicht | 169 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789063781576 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1988 |
| Aantal pagina's | 114 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.