Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 384 pagina’s / Nederlands / 9789069637068
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 2006 / 384 pagina’s / Nederlands / 9789069637068
€ 22,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Wie zijn wij? Waar komen we vandaan? Waar gaan we naar toe? Anodea Judith is al van jongs af gefascineerd door de ‘collectieve draden van onze menselijke geschiedenis’. In haar nieuwste boek geeft ze haar eigen visie op de enorme veranderingen die zich momenteel wereldwijd voltrekken. Aan de hand van het chakrasysteem beschrijft ze: de verschillende chakra’s die een bepalende rol spelen in de ontwikkeling van de mensheid, zoals in de levensfasen van elk individu; de verschillende ontwikkelingsfasen die de wereld heeft doorgemaakt; de huidige, roerige periode als overgangssituatie; de omschakeling van macht naar liefde, die ons denken, ons handelen en onze toekomst kleur gaat geven; de invloed die het hartchakra hierin kan hebben. Met HART VOOR DE WERELD laat Anodea Judith zien dat het doemscenario dat dagelijks door de media tot ons komt, niet een vaststaand gegeven is en dat we de toekomst zelf in handen hebben! Anodea Judith is bekend van haar CHAKRAWERKBOEK, REIS DOOR DE CHAKRA’S (met Selene Vega) en HANDBOEK CHAKRAPSYCHOLOGIE. Ze heeft een graad in de klinische psychologie, ze volgde opleidingen in onder andere bio-energetica, traumaverwerking, yogatherapie, acupressuur en sjamanisme.
| Gewicht | 710 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789069637068 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 384 pagina's |
| Gewicht | 710 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23,5 × 15,5 × 2,4 cm |
| ISBN | 9789069637068 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2006 |
| Aantal pagina's | 384 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.