Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 242 pagina’s / Nederlands / 9789062717552
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Als Nieuw / Paperback / 1ste druk / 1987 / 242 pagina’s / Nederlands / 9789062717552
€ 9,50
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 353 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789062717552 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 242 pagina's |
| Gewicht | 353 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 14,5 × 1,4 cm |
| ISBN | 9789062717552 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mirananda |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1987 |
| Aantal pagina's | 242 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.