Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 182 pagina’s / Nederlands / 9789020955149
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2004 / 182 pagina’s / Nederlands / 9789020955149
€ 6,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Een nieuwe reeks geschenkboekjes met inspirerende teksten van grote auteurs over grote thema’s
In korte teksten brengen zij de basiskennis bijeen over een onderwerp waarin zij gespecialiseerd zijn
Anselm Grün over geluk
Van dit boekje werden in Duitsland ondertussen meer dan 300.000 exemplaren verkocht!
| Gewicht | 244 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,1 × 12,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789020955149 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 182 pagina's |
| Gewicht | 244 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,1 × 12,2 × 2 cm |
| ISBN | 9789020955149 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 182 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.