Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 246 pagina’s / Nederlands / 9789086180059
€ 39,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Als Nieuw / Hardcover / 1ste druk / 2007 / 246 pagina’s / Nederlands / 9789086180059
€ 39,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Rumi begon rond 1258 aan deze omvangrijke zesdelige Masnavi, hij wist het werk niet volledig af te maken, omdat hij in 1273 overleed. De meer dan 25.000 verzen verhalen van de werkelijkheid die strijdt met de waarheid, en van Rumi’s zoektocht naar de Ene.
Deze vertaling van boek I is gebaseerd op de Engelse editie van Nicholson en op Turkse versies, zowel de oorspronkelijke, in bewaring bij het Mevlana Museum in het Turkse Konya.
| Gewicht | 520 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 14,4 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789086180059 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sufi Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 246 pagina's |
| Gewicht | 520 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,3 × 14,4 × 3,2 cm |
| ISBN | 9789086180059 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Sufi Publications |
| Kwaliteit | 2dehands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2007 |
| Aantal pagina's | 246 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.