Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Goede Staat – Geen omslag / Hardcover / 1ste druk / 1942 / 446 pagina’s / Engels / 9780893460020
€ 28,50
Op voorraad
Op voorraad
2dehands – Goede Staat – Geen omslag / Hardcover / 1ste druk / 1942 / 446 pagina’s / Engels / 9780893460020
€ 28,50
Op voorraad
Op voorraad
Here is a remarkable book on Zen in literature and oriental classics. The author… has applied himself to the painstaking task of searching literature and classics of the East and the West for the gem of the Zen spirit that might be found in it.
| Gewicht | 471 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,9 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780893460020 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hokuseido Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Geen omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1942 |
| Aantal pagina's | 446 pagina's |
| Gewicht | 471 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,9 × 13,5 × 2,5 cm |
| ISBN | 9780893460020 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Hokuseido Press |
| Kwaliteit | 2dehands – Goede Staat – Geen omslag |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1942 |
| Aantal pagina's | 446 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.