Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1993 / 285 pagina’s / Nederlands / 9789063782719
€ 38,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1993 / 285 pagina’s / Nederlands / 9789063782719
€ 38,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Hajo Banzhaf (1949) is één van de bekendste tarottisten. Na zijn studie filosofie en een loopbaan in het bankwezen is hij sinds 1985 full-time auteur, cursusleider én astroloog. Hajo Banzhaf is behalve auteur ook (esoterisch) uitgever geweest. Zijn boeken over tarot en astrologie zijn in de loop der jaren tot dé standaardwerken over deze onderwerpen geworden en in vele landen vertaald.
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 20 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789063782719 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 285 pagina's |
| Gewicht | 675 g |
|---|---|
| Afmetingen | 25 × 20 × 2,8 cm |
| ISBN | 9789063782719 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 285 pagina's |
Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.