Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Zeer Goed / Paperback / 1997 / 1ste druk / 192 pagina’s / Nederlands / 9789069630366
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Zeer Goed / Paperback / 1997 / 1ste druk / 192 pagina’s / Nederlands / 9789069630366
€ 11,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Shri Nisargadatta Maharaj heeft vijftig jaar lang gesproken over onze wezenlijke natuur en hoe die te verwerkelijken. Talloze bezoekers uit alle delen van de wereld bezochten zijn sobere bovenhuis in een achterbuurt in Bombay. Zijn indringende benadering sluit volledig aan bij de ‘Advaita Vedanta’ en de ‘Upanishads’. De kracht van Maharaj’ woorden ligt vooral in de directheid waarmee hij wijst op de natuurlijke staat die hij zelf volledig gerealiseerd heeft.
| Gewicht | 289 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 13,7 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789069630366 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Zeer Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |
| Gewicht | 289 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,6 × 13,7 × 1,7 cm |
| ISBN | 9789069630366 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Altamira-Becht |
| Kwaliteit | 2de Hands – Zeer Goed |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1997 |
| Aantal pagina's | 192 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.