Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2dehands – Redelijke Staat / Hardcover / 10de druk / 2008 / 494 pagina’s /Nederlands / 9789020240160
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2dehands – Redelijke Staat / Hardcover / 10de druk / 2008 / 494 pagina’s /Nederlands / 9789020240160
€ 17,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Dit is het levensverhaal van Paramahansa Yogananda, die op 5 januari 1893 als Mukunda Lal Ghosh ter wereld kwam. Hij geldt als een der grootste wijzen die India heeft voortgebracht. ‘Dit document over zijn ongewone leven is zeker een van de onthullendste, in het Westen gepubliceerde geschriften over de diepten van het hindoese denken en voelen en de geestelijke rijkdom van India’, aldus W. Y. Evans-Wentz in diens voorwoord.
De schrijver verhaalt ons zijn jeugd, zijn toetreding tot de Swami-Orde en de lange moeizame weg die hij moest gaan en succesvol aflegde naar zijn Hogere Bewustzijn. Hij promoveert aan de universiteit van Calcutta, gaat leiding ontvangen van Sri Yoekteswar en heeft ontmoetingen met groten als Gandhi, Tagore en Bose.
Deze en veel andere boeiende en levensverdiepende gebeurtenissen en ervaringen worden door hem helder beschreven. Even duidelijk is Yogananda (= ‘zaligheid door goddelijke vereniging’) in zijn uitleg van de subtiele, maar scherp omlijnde wetten waardoor de yogi’s zelfbeheersing bereiken en wonderen volbrengen, En uiteraard lezen we hoe hij twee niet-sektarische, onbaatzuchtige instellingen sticht: de Yogoda Sat-Sanga Society (India) en de Self Realization Fellowship (Los Angeles).
| Gewicht | 1109 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789020240160 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10e druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 494 pagina's |
| Gewicht | 1109 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 16 × 3,5 cm |
| ISBN | 9789020240160 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 10e druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 494 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.