Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw – Alleen het boek / Paperback / 1993 / 1ste druk / 236 pagina’s / Nederlands / 9789074358026
€ 9,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw – Alleen het boek / Paperback / 1993 / 1ste druk / 236 pagina’s / Nederlands / 9789074358026
€ 9,00
Op voorraad
Op voorraad
Geen samenvatting beschikbaar.
| Gewicht | 331 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,3 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789074358026 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Ring |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Opmerking | Alleen het boek |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |
| Gewicht | 331 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20 × 13,3 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789074358026 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij de Ring |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Opmerking | Alleen het boek |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1993 |
| Aantal pagina's | 236 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.