Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1986 / 363 pagina’s / Nederlands / 9789020240689
€ 21,50
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 1986 / 363 pagina’s / Nederlands / 9789020240689
€ 21,50
Op voorraad
Op voorraad
Tibet heeft zich reeds lang in een grote populariteit mogen verheugen en de literatuur over dit land en over de godsdienstige voorstellingen van zijn bewoners is nauwelijks meer te overzien. Voor velen is Tibet het land van mystieke speculatie, voor anderen een lang van oncontroleerbare wonderverhalen. ‘In dit boek vertel ik van mijn belevenissen tijdens mijn verblijf bij een Tibetaanse familie, waarin ik als dochter was aangenomen. mijn Tibetaanse ‘vader’ was de priester-officiant van de heilige stûpa van Bodnâthe, een voornaam man. Mijn avonturen strekten zich veel verder uit dan die in de familiekringm want in figuurlijke en in letterlijke zin hadden vele Tibetaanse vluchtelingen hun tenten in en ons ons dorp opgeslagen, en al gauw werd ik in hun midden opgenomen.’ – Lily Eversdijk Smulders
| Gewicht | 1050 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789020240689 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | pagina's |
| Gewicht | 1050 g |
|---|---|
| Afmetingen | 24,5 × 17,5 × 3,7 cm |
| ISBN | 9789020240689 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Opmerking | Lichte gebruikerssporen |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Aantal pagina's | pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.