Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2004 / 203 pagina’s / Nederlands / 9789020283402
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2004 / 203 pagina’s / Nederlands / 9789020283402
€ 13,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Vaak ontbreekt er een essentieel element in healingtechnieken: de energie van de ziel, oftewel de werking van de spirituele wetten bij genezing. Ervaar zelf de relatie tussen de energie van de ziel en energetische genezing. Dit boek leert je onder andere: een beslissing in het verleden te veranderen, je energieniveau te optimaliseren, je energieveld in balans te brengen, licht te sturen door tijd en ruimte heen, je af te schermen voor energetische parasieten, en nog veel meer. De ziel als genezer reikt vernieuwende healingmethoden aan. Zo wordt er bijvoorbeeld ingegaan op chironic healing een bijzonder werkzame vorm van handoplegging, afkomstig uit Australi’, die de aura opnieuw ‘uitlijnt’ en het zelfgenezend vermogen van het lichaam versterkt.
| Gewicht | 330 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020283402 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 203 pagina's |
| Gewicht | 330 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22 × 14,5 × 1,8 cm |
| ISBN | 9789020283402 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Ankh-Hermes |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 203 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.