Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 8ste druk / 2008 / 367 pagina’s / Nederlands / 9789047000211
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 8ste druk / 2008 / 367 pagina’s / Nederlands / 9789047000211
€ 9,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Eindelijk is er dan het nieuwe boek van Stephen Covey, De 8ste eigenschap.
Deze achtste eigenschap is een essentiële toevoeging aan de zeven eigenschappen voor individuen, en voor leiderschap in organisaties. Na effectiviteit, het ‘hoe’ van de zeven eigenschappen, gaat het nu om het aanboren van je verborgen potentieel, het ‘waarom’ van effectiviteit.
De achtste eigenschap formuleert Covey als volgt: Ontdek je eigen stem, draag deze uit en help ook anderen hun eigen stem te ontdekken en uit te dragen. Dit maakt dat je het beste in jezelf naar boven haalt en zo de meeste creativiteit, kracht en resultaten boekt. Dit geldt voor mensen persoonlijk, maar ook voor de creativiteit en resultaten in organisaties.
In zijn bekende meeslepende stijl laat Covey zien hoe je die creatieve krachten kunt ontdekken en kunt ontwikkelen, en ook hoe je als leidinggevende dat proces bij anderen kunt faciliteren.
| Gewicht | 530 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789047000211 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Business Contact |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 367 pagina's |
| Gewicht | 530 g |
|---|---|
| Afmetingen | 23 × 15 × 2,9 cm |
| ISBN | 9789047000211 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Business Contact |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 8ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 367 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.