Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2005 / 6de druk / 285 pagina’s / Nederlands / 9789021538495
€ 6,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2005 / 6de druk / 285 pagina’s / Nederlands / 9789021538495
€ 6,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Diep in de hersenen zit een deel dat ons gevoel, humeur, gedrag, bloeddruk, ons immuunsysteem, kortom alles wat met ons welbevinden te maken heeft, beheerst: het emotionele brein. Door controle te krijgen over dit deel van de hersenen, is het mogelijk om stoornissen die voortkomen uit stress, angsten of depressie zelf te genezen.
Vanuit deze nieuwe, opzienbarende benadering beschrijft Dr. David Servan-Schreiber zeven natuurlijke behandelwijzen, die uitgaan van de eigen genezende kracht van de hersenen. Zijn methode is gebaseerd op baanbrekend onderzoek in het Shadyside Hospital van de gerenommeerde Universiteit van Pittsburgh en biedt een effectief alternatief voor de vaak langdurige en ingrijpende behandelingen als psychoanalyse en antidepressiva.
| Gewicht | 403 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,7 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789021538495 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 285 pagina's |
| Gewicht | 403 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,7 × 2,5 cm |
| ISBN | 9789021538495 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 6de druk |
| Jaar Uitgave | 2005 |
| Aantal pagina's | 285 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.