Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2015 / 9de druk / 129 pagina’s / Nederlands / 9789058717580
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2015 / 9de druk / 129 pagina’s / Nederlands / 9789058717580
€ 10,00
Uitverkocht
Uitverkocht
“Psycholoog Gijs Jansen biedt een handleiding om weer met beide benen op de grond te komen … Door de vele oefeningen is Denk wat je wilt, doe wat je droomt meer een werkboek dan een leesboek. Een groot deel van de oefeningen is gebaseerd op de Acceptance and Commitment Therapy (ACT), onderdeel van een nieuwe wind in therapieland .. Iedereen die het gevoel heeft dat zijn ratio hem tegenwerkt, kan baat hebben bij deze aanpak.” – Psychologie Magazine Gijs Jansen leidt je door het doolhof van je verstand. Hij geeft tips en oefeningen om boven dat verstand uit te stijgen en verlost te worden van negatieve gedachten en gevoelens. Kort, beknopt en niet zweverig. Denk wat je wilt, doe wat je droomt is een praktisch boek voor wie af wil van negatieve denkpatronen en meer persoonlijke voldoening uit zijn leven wil halen, en voor mensen die door depressieve gevoelens, paniekaanvallen of sociale fobie worden beperkt in hun functioneren.
| Gewicht | 117 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,9 × 14,1 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789058717580 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Thema, uitgeverij van Schouten & Nelissen |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 129 pagina's |
| Gewicht | 117 g |
|---|---|
| Afmetingen | 20,9 × 14,1 × 0,9 cm |
| ISBN | 9789058717580 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Thema, uitgeverij van Schouten & Nelissen |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2015 |
| Aantal pagina's | 129 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.