Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2008 / 1ste druk / 170 pagina’s / Nederlands / 9789059959972
€ 25,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2008 / 1ste druk / 170 pagina’s / Nederlands / 9789059959972
€ 25,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Hoe kun je, ondanks al je beperkingen, een vreugdevol leven leiden? Een indringende vraag voor Alexandre Jollien, een jonge Zwitserse filosoof die met een motorische stoornis ter wereld kwam. Grote denkers zoals Boëthius, Epicurus en Schopenhauer leerden hem niet alleen hoe een mens met zijn beperkin-gen kan omgaan, maar ook dat het leven, ondanks alle tegenslagen, heel erg de moeite loont.
Die boodschap heeft van zijn boeken in het Franse taalgebied grote bestselIers gemaakt. In Blijdschap als levenskunst schrijft Jollien, als een moderne Boëthius, brieven over zijn zoektocht naar het geluk. Hij richt die aan Vrouwe Filosofie, aan de Dood en aan zes grote denkers, onder wie drie uit ons taalgebied: Erasmus, Spinoza en Etty Hillesum. De brieven doen verslag van zijn persoonlijke zoektocht, en Ieren ons hoe we, ondanks de beperkingen die we allemaal ervaren, gelukkig kunnen zijn.
| Gewicht | 277 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789059959972 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 170 pagina's |
| Gewicht | 277 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 13,5 × 1,6 cm |
| ISBN | 9789059959972 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lannoo |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2008 |
| Aantal pagina's | 170 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.