Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1986 / 1ste druk / 352 pagina’s / Engels / 9781551050775
€ 70,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 1986 / 1ste druk / 352 pagina’s / Engels / 9781551050775
€ 70,00
Op voorraad
Op voorraad
For over 25 years, the Rediscovery program has drawn from the timeless wisdom of native American elders to help teach youth, native American and otherwise, to respect the earth and each other. Today dozens of Rediscovery programs have been developed around the world, helping indigenous youth to rediscover their heritage and allowing others the opportunity to learn important lessons about balance and harmony with our environment. This deeply respectful book provides more than 130 activities which schools and youth camps are able to use when they gather to reacquaint themselves with their place in nature;
| Gewicht | 504 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14,2 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781551050775 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lone Pine Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |
| Gewicht | 504 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,6 × 14,2 × 1,4 cm |
| ISBN | 9781551050775 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lone Pine Publishing |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Engels |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1986 |
| Aantal pagina's | 352 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.