Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2016 / 7de druk / 218 pagina’s / Nederlands / 9789071985676
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2016 / 7de druk / 218 pagina’s / Nederlands / 9789071985676
€ 29,95
Op voorraad
Op voorraad
Juist in moeilijke situaties is het belangrijk dat men zich niet door zijn emoties laat overweldigen. Oshos inzicht in de emotionele natuur van mensen reikt veel verder dan die van de conventionele psychologie. In dit boek maakt hij de lezer vertrouwd met de mogelijkheid iedere situatie met rust en bezinning tegemoet te treden.
Nee, dit is geen hoe-moet-ik-doen/zijn-boek. Het is een lamp die je, ongeacht wie je bent, kunt gebruiken om licht te brengen in de verborgen hoekjes van de eigen unieke individualiteit.
| Gewicht | 259 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 12,7 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789071985676 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 218 pagina's |
| Gewicht | 259 g |
|---|---|
| Afmetingen | 18,5 × 12,7 × 2,1 cm |
| ISBN | 9789071985676 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Osho Publikaties |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 7de druk |
| Jaar Uitgave | 2016 |
| Aantal pagina's | 218 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.