Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2013 / 3de druk / 175 pagina’s / Nederlands / 9789021550336
€ 7,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Als Nieuw / Paperback / 2013 / 3de druk / 175 pagina’s / Nederlands / 9789021550336
€ 7,00
Uitverkocht
Uitverkocht
Mensen die burned-out zijn of dit dreigen te raken, ervaren een gevoel van machteloosheid en zitten vast in hun eigen leven en werk. Uit je burn-out is een inspirerend programma dat stap voor stap helpt om hieruit te komen. Aan de hand van praktische oefeningen en heldere voorbeelden leert men de regie in eigen hand te nemen en weer vol plezier en met zelfvertrouwen aan de slag te gaan. Een effectief programma dat al veel mensen heeft geholpen.
| Gewicht | 196 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789021550336 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |
| Gewicht | 196 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 1,5 cm |
| ISBN | 9789021550336 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Kosmos Uitgevers |
| Kwaliteit | 2de Hands – Als Nieuw |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 3de druk |
| Jaar Uitgave | 2013 |
| Aantal pagina's | 175 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.