Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 463 pagina’s / Nederlands / 9789063782245
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Redelijke Staat / Paperback / 1ste druk / 1991 / 463 pagina’s / Nederlands / 9789063782245
€ 29,95
Uitverkocht
Uitverkocht
Om gelijke tred te houden met de snel veranderende normen van de samenleving heeft de vooruitstrevende astroloog Robert Hand in zijn boek Horoscoop Symbolen – punten op de i in de astrologie het traditionele begrippenkader aangepast en bijgesteld aan de waarden die vandaag opgang doen.
Robert Hand’s uitleg over de tekens, planeten, planetenparen, retrograde planeten, diverse huizensystemen, hoekpunten, middelpunten, andere belangrijke punten, aspecten, mundane posities enz. getuigt van diepgang en inzicht en mag in geen astrologische bibliotheek ontbreken.
| Gewicht | 672 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,1 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789063782245 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 463 pagina's |
| Gewicht | 672 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,1 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789063782245 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Uitgeverij Schors |
| Kwaliteit | 2de Hands – Redelijk |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 1991 |
| Aantal pagina's | 463 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.