Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 2de druk / 2002 / 418 pagina’s / Nederlands / 9789022531433
€ 11,00
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Hardcover / 2de druk / 2002 / 418 pagina’s / Nederlands / 9789022531433
€ 11,00
Uitverkocht
Uitverkocht
De zoon van Garion en Ce’Nedra wordt op lage wijze gekidnapt en pas na maanden komen zij erachter dat de ontvoerder de mysterieuze Zandramas is, die ver naar het zuidoosten is gevlucht. Garion onderneemt een grote speurtocht om het kind te bevrijden, daarbij geleid door de Orbus die in de degenknop van zijn machtige zwaard gloeit. Met hem reist de onsterfelijke tovenaar Belgarath en ook Polgara, de tovenares. Hun tocht leidt hen door de moerassen van Nyissa, waar de slangenkoningin regeert over haar verraderlijke volk, en vervolgens door gebieden van de Murgos, hun oudste vijanden. Uiteindelijk vinden ze een afschuwelijk gevaar – voor henzelf en de hele mensheid.
| Gewicht | 624 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 15,1 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789022531433 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mynx |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 418 pagina's |
| Gewicht | 624 g |
|---|---|
| Afmetingen | 22,2 × 15,1 × 3,9 cm |
| ISBN | 9789022531433 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Mynx |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Hardcover |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 2de druk |
| Jaar Uitgave | 2002 |
| Aantal pagina's | 418 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.