Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 335 pagina’s / Nederlands / 9789069746258
€ 7,00
Op voorraad
Op voorraad
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 1ste druk / 2004 / 335 pagina’s / Nederlands / 9789069746258
€ 7,00
Op voorraad
Op voorraad
Familiebezit is een meeslepende familie-geschiedenis die zich afspeelt in de schitterende wijngaarden van de Cahors, waar een jonge vrouw zich geconfronteerd ziet met liefde, vriendschap, verraad en bijgeloof.
| Gewicht | 447 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789069746258 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 335 pagina's |
| Gewicht | 447 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21 × 13,5 × 3 cm |
| ISBN | 9789069746258 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | De Boekerij |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 1ste druk |
| Jaar Uitgave | 2004 |
| Aantal pagina's | 335 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.