Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
Wij kopen ook uw boeken in!
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 9de druk / 2003 / 333 pagina’s / Nederlands / 9789056373542
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
2de Hands – Goede Staat / Paperback / 9de druk / 2003 / 333 pagina’s / Nederlands / 9789056373542
€ 12,50
Uitverkocht
Uitverkocht
Het begrip ‘archetypen’ is onlosmakelijk verbonden met de naam van Jung. Het heeft zich inmiddels een vaste plaats veroverd in ons spraakgebruik.
In dit boek gaat Jung in op het wezen en de betekenis van de archetypen en het collectieve onbewuste. Via de archetypen kunnen wij individuele, collectieve en historische symbolen beter leren begrijpen. Dit begrip kan ons inzicht op het terrein van bijvoorbeeld kunst, religie, mystiek en droomanalyse aanmerkelijk verdiepen.
| Gewicht | 504 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 3 cm |
| ISBN | 9789056373542 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 333 pagina's |
| Gewicht | 504 g |
|---|---|
| Afmetingen | 21,5 × 14,3 × 3 cm |
| ISBN | 9789056373542 |
| Auteur | |
| Uitgeverij | Lemniscaat |
| Kwaliteit | 2de Hands – Goede Staat |
| Conditie | Tweedehands |
| Bindwijze | Paperback |
| Taal | Nederlands |
| Druk | 9de druk |
| Jaar Uitgave | 2003 |
| Aantal pagina's | 333 pagina's |






Door u aan te melden voor onze nieuwsbrief gaat u akkoord met onze privacyverklaring.